איטום גגות רקע
רפאל איטום גגות
המוטו שלנו: באיטום גגות אסור לחכות לרגע האחרון!

להזמנות התקשרו:
050-9992266


איטום החל מ-500 ש"ח

איטום (2) מחפשים איטום? מצאתם!

איטום גגות ברחבי הארץ.

שיטות איטום מקצועיות.

רמת גימור גבוהה.

איטום מסוגים שונים.

שירות וליווי צמוד.

איטום על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

איטום גג על ידי חברה מקצועית חוסך חומרי קירוי וקורות הניזוקים מההשפעות של מים באטמוספרה יחד עם הכימיקלים המומסים בה. שכבת האיטום תורכב מפולימרים, ביטומן ותערובות מן. קיימים חומרי איטום לגג במבחר גדול. בחירה בחומר איטום מסוים תקבע את עמידות האיטום ותכונות אחרות שיאפשרו הגנה על הגג. ישנן שיטות מסורתיות ושיטות טכנולוגיות מתקדמות, כאשר העלות שונה מאוד זו מזו, כמו משך הזמן עבור יעילות שיטת האיטום.

להלן רשימה של יתרונות האיטום והם: כיסוי רציף ואלסטי בעל חוזק מכאני גבוה, כיסוי בקלות של כל פני השטח על כל צורת מבנה; תיקון קל;  נקודת סימון גבוהה לכל חומרי בניין;  חיי שירות ארוכים, גם עם היקוות שלוליות וכתוצאה מכך;  עמידה בקרני UV וחום; אינרציה כימית וביולוגית, האיטום אינו נרקב,  עומד בכוח גורמים שונים, הוא אינו לא רעיל לאחר היישום ואינו מתכווץ. כמו כן קיימת אפשרות של איטום צבעוני.

איטום הינו חשוב מאד עבור שמירה על הגג ולהגנה מפני מים אך, אינו תמיד מספיק וקיים צורך בהתקנת בידוד עבור גגות חדשים וישנים כאחד. נניח שאתה בתהליך בניית גג. הבית מוגן מהגשם, והכל נעשה בצורה נכונה, אבל אם יש לך גג קר שתמיד יישאר יבש, אין הדבר הגיוני להשקיע זמן וכסף עבור חימום בזמן שלא קיים איטום. כמו כן, אם אתה מתכוון לבודד את הגג לאחר פרק זמן מסוים, ייתכנו נזקים לחפצים המאוחסנים בקומות עליונות או בעליות גג שאינם עמידי כפור.

איטום – היתרונות שלנו….

איטוםעם השקת העסק שלנו, מטרתנו הייתה לעבוד ולספק תוצאות טובות יותר מאשר שאר החברות בתחום איטום הגגות. הדרך להשגת מטרה זו בוססה על מתן שירות לקוחות מותאם אישית ואיכות עבודה טובה יותר. חברתנו מתמחה באיטום גגות בשיטות איטום שונות. בחברתנו מועסקים עובדים מקצועיים ונציגי שירות המכסים את כלל האוכלוסייה בארץ.

מה יש לנו להציע? אנחנו נחסוך לך הרבה זמן, כסף ודאגה. בזמנים המודרניים אין זמן להפסיד.  השכר נקבע לעתים קרובות אל מול העמדה של העלויות הגדולות של פרויקטיים הנוגעים לתחזוקה ושיפוץ.  לפיכך, אנו מציעים מוצרים שיעזרו לחסוך זמן, כסף וטרחה. חברתנו דוגלת בקיימות וחדשנות. כחברה מקצועית, אנחנו מודעים לחשיבות של כיבוד המסגרת שלנו וכיבוד הסביבה. אנחנו עונים על הצרכים של קהל היעד שלנו, ואנחנו עושים את זה בדרך החדשנית ביותר והידידותית ביותר לסביבה. אנחנו למדים את הנכס שלך, לוקחים בחשבון את הציפיות, מצב הנכס ואת התקציב שלך. באמצעות הידע וניסיוננו הרב, אנו מייעצים על הפתרונות הדרושים עבורך. נהיה גם במעקב בעת הצורך כך שתוכל להיות בביטחון שתלווה בהמשך, כך שתוכל להרפות ולהישאר עם שקט נפשי.

בחברתנו מוצב רף גבוה של ציפיות מעובדינו בכל הנוגע לאיכות העבודה ולתחושת סיפוק אצל קהל לקוחותינו, והדבר איננו עומד בגדר אמירה בלבד. עובדינו נדרשים לעמוד במדדים שהצבנו עבורם. טובת הלקוח עומדת לנגד עינינו, וזהו הבסיס לתחילתו של כל פרויקט. אנשי המקצוע שלנו יתמודדו עם איטום הגג באופן המיטבי וזאת לאחר בחינת הגג וסוג האיטום שיש לבצע בו. כמו כן, שירות הלקוחות שלנו זמין לענות על כל שאלה או בקשה, ומותיר את הלקוחות מרוצים משירות יעיל.

איטום גגות ביישום מקצועי ובמחירים תחרותיים.

להזמנת איטום ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

050-9992266