איטום גגות רקע
רפאל איטום גגות
המוטו שלנו: באיטום גגות אסור לחכות לרגע האחרון!

להזמנות התקשרו:
050-9992266


בידוד גג רעפים החל מ-500 ש"ח

 בידוד גג רעפיםמחפשים בידוד גג רעפים? מצאתם!

בידוד גג רעפים חדש או קיים.

בידוד גג רעפים בביצוע מקצועי.

ביצוע ברחבי הארץ.

בידוד גג רעפים בסוגי ריצוף שונים.

רמת גימור גבוהה.

בידוד גג רעפים על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

בידוד מונע מעל לכל את אבדון החום. בידוד גג רעפים מגן על הגג ומשמר את הטמפרטורה. הגג הוא החלק המרכזי ביותר לבידוד הקור משום שהקור עובר דרכו בקלות רבה יותר. אם בידוד אינו נעשה היטב, קיימת אפשרות לאיבוד של עד כ- 30% חום. כיצד מבצעים בידוד לגג? ניתן לעשות שימוש בקלקר, זכוכית סלולרית, קצף פוליאוריטן, צמר סלעים, פרלייט מורחב, חימר מורחב, פלדת גיליון, עץ או אבן. לבידוד הגג שלך קיימת חשיבות מיוחדת כמו זו של בידוד חלונות. בידוד נכון של גג לא תלוי רק בטכניקה, אלא גם באיכות החומרים המשמשים לצורך הבידוד. בידוד גג רעפים הוא חלק חשוב מאוד עבור בריאות הגג וימנע הוצאות יקרות בהמשך. מעל לכל, יש צורך לבדוק את המצב של הגג שלך. במקרה שבו יש מספר בעיות, תוכן תכנית לתיקונן. ואכן, הדבר יאפשר להתקין את הבידוד הרצוי יותר ובאופן זול יותר. אבל גם, ניתן ורצוי להתקין אוורור כדי למזער, אפילו לחסל, לחות, וגם ליישם שכבת איטום מתחת לבידוד. זוהי עבודה בעלת חשיבות רבה שדורשת עזרה מקצועית באופן כללי.

מהם סוגי הבידודים הקיימים? ניתן לבצע בידוד גג רעפים קונבנציונלי, כלומר, בידוד מצומצם שמהווה מכשול, חסימה נגד מים. חשוב שבידוד זה יהיה חזק ובעל מחסום אדים המונח על הקיר, בצד החם שלו. פינוי האדים מתקיים על ידי אוורור. אם יש לך בידוד גג רעפים בעליית גג, איטום הוא לא הנקודה החזקה במקרה זה, והלחות תגרום נזק. בבידוד אקולוגי ייעשה שימוש בחומרים נושמים, באמצעותם הקירות יכולים לקלוט את כל אדי המים. בקירות אלה חייב להיות בידוד הכולל חיפוי פנימי. נשמח לתת לכם מידע נוסף בנוגע לבידוד גג רעפים בכל עת.

בידוד גג רעפים – היתרונות שלנו….

בידוד גג רעפים צריך להיות הצעד הראשון שאליו יש להתייחס בעת בנייה או חידוש גג. באמצעות בידוד גג רעפים אתה יכול להשיג חיסכון באנרגיה, לעשות משהו למען הסביבה (צמצום צריכת האנרגיה שלך יכול להפחית את פליטת הפחמן הדו חמצני) והעלאת ערך הנכס שלך.

בידוד צובר חום לפני החזרתו לחלל חדר עליית הגג. תכונה זו היא מעניינת משום שהיא אינה מובנת מאליו. תוצאה זו  לא מתקבלת בשימוש בחומרים סינטטיים כמו פוליאסטר וקלקר או צמר סלעים, התוצאה הטובה ביותר תתקבל בשימוש בשעם, צמר גפן, סיבי עץ או שבבי עץ.  בידוד גג רעפים נעשה באמצעות לוחות נוקשים וקשיחים למחצה על כל פני הגג או באמצעות תפזורת. הלוחות המבודדים יונחו על הרצפה בעליית הגג או בין הקורות. הם יסודרו בשכבה אחת או במספר שכבות בכדי להגדיל את ביצועי הבידוד. מבודדים אלו הינם אידיאליים בעליות גג. בשיטת בידוד נוספת יועמדו שכבות הבידוד כניצבים זה לזה במטרה להבטיח את המשכיות הבידוד. השכבה במגע עם הרצפה צריכה להיות מצוידת במחסום אדים. הדבר ימנע נדידת אדי מים ובכך ימנע את הסיכון לפגיעה בתקרה. התקנת בידוד בין הקורות, יכולה ליושם כרצפת עץ על מנת ליצור לופט ולאחסן את החפצים אישיים.

בידוד גג רעפים בחברתנו הינו הינו תהליך מהיר, פשוט ומשתלם מבחינה כלכלית. חברתנו תבצע  התקנת בידוד גג רעפים הינה מהירה, פשוטה ומשתלמת מבחינה כלכלית.

בידוד גג רעפים

בידוד גג רעפים בטכניקה מוכחת.

להזמנת בידוד גג רעפים ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

050-9992266