איטום גגות רקע
רפאל איטום גגות
המוטו שלנו: באיטום גגות אסור לחכות לרגע האחרון!

להזמנות התקשרו:
050-9992266


בידוד החל מ-500 ש"ח

בידוד 1מחפשים בידוד? מצאתם!

בידוד גגות מקצועי.

חומרי בידוד איכותיים.

רמת גימור גבוהה.

שירות וליווי צמוד.

בידוד גגות ברחבי הארץ.

בידוד על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

למה לבודד את הגג שלך? לבידוד עליית הגג של הבית שלך קיימים יתרונות משמעותיים ביותר: למעשה, בידוד הגג יביא לכ- 25 עד 30% אובדן חום, כך שגג שאיננו מבודד גורם להפסדים עבור בעל הנכס והדיירים המתגוררים בו. זאת בשל העובדה שהאוויר חם הינו קל יותר, עולה מעלה, וכך נמלט בעיקר דרך הגג. בידוד הגג נמצא בראש סדרי העדיפויות של עבודות שיפוץ ובידוד. עבודות אלה הן בדרך כלל לא בעייתיות לדיירים למעט עליית הגג. בעניין בידוד של עליות גג, מדובר בסוג העבודה הזולה ביותר במסגרת ביצוע בידוד לנכסים. גג מבודד הינו קלף חזק למניעה של איבוד חום. אם הגג שלך עדיין לא מבודד, מומלץ בחום לשקול עבודה שכזו על מנת להפחית את צריכת האנרגיה שלך ולשפר את הנוחות שלך. אם הגג שלך כבר מבודד, יש לבדוק כי עובי הבידוד מספיק (יותר מ 8 עד כ-10 סנטימטר) וכי הבידוד נמצא במצב טוב. כל חדירת מים בכל חלק שהוא תהרוס את יעילות הבידוד. אם אתה מוצא כי הבידוד נמצא במצב גרוע, כדאי לשקול לבצע בידוד חוזר עבור הגג שלך. בכל המקרים המוזכרים, שירות של גורם מקצועי יאפשר לך להתאים תכנית מותאמת אישית שתתאים לנכס שלך ולבעיה של נזילה או רטיבות באם קיימת כזו. צוות העובדים שלנו ישמח לעמוד לרשותך בכל זמן לפתרון הבעיה.

בידודבידוד – היתרונות שלנו….

חברתנו מתמחה באיטום גגות מסוגים שונים במשך שנים ארוכות. אנו עושים שימוש בחומרים המתקדמים ביותר ומציעים את שירותינו במחירים טובים ומשתלמים. הניסיון הרב ואיכות העבודה הגבוהה מספקים עבורנו מוניטין העומד בשורה הראשונה עם החברות הטובות ביותר בתחום בידוד גגות. עם לקוחות מרוצים רבים ששבים לשכור את שירותינו וממליצים על טיב עבודתנו, אנו מרחיבים את היקף עבודתנו באופן עקבי.

צוות העובדים שלנו מחויב לביצוע פרויקט האיטום לכל אורכו ובאופן שירצה את הלקוח. שירות הלקוחות שלנו הינו קשוב לכל שאלה בעניין איטום, רטיבות, נזילות מים או דרישה לביצוע בידוד בכל סוגי המבנים. צוות העובדים שלנו נדרש לרמת ביצוע גבוהה ולרמת שירות ללא פשרות כחלק בלתי נפרד מהשירות הניתן ללקוח עם תחילת ביצוע פרויקט האיטום. בבסיס חברתנו עומד עיקרון הלקוח המרוצה, עיקרון שאמור להיות מונהג בכל חברה המספקת שירות ללקוחות מכל סוג שהוא.

לחברתנו ניסיון רב עם לקוחות מן המגזר הפרטי והציבורי: בתי מגורים, בתי מסחר, בניינים, משרדים, מבני ציבור ועוד. הסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמנו הוא שמביא לעלייה מתמדת בכמות הלקוחות שלנו ולשביעות רצונם של לקוחותינו. עובדינו נבדקים לפי אותם המדדים שהצבנו על מנת להמשיך להיות חברה מקצועית ואיכותית אשר משרתת את קהל לקוחותיה. באתרנו תוכלו להתרשם מעבודות בידוד שונות שביצענו ומסוגי הבידוד השונים כך שתוכלו לבחור בשיטת הבידוד שתתאם את דרישותיכם ואת רצונותיכם. כמו כן, תקבלו עזרה מקצועית מצוות העובדים שלנו לבחירת החומר המתאים עבורכם.

בידוד איכותי ושירות מקצועי

להזמנת בידוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

050-9992266