איטום גגות רקע
רפאל איטום גגות
המוטו שלנו: באיטום גגות אסור לחכות לרגע האחרון!

להזמנות התקשרו:
050-9992266


היעילות של יריעות ביטומניות

Posted in בלוג איטום גגות

יריעות ביטומניות מהוות מעין שכבת איטום מיוחדת העשויה מחומר הביטומן. לחומר הביטומן יתרונות רבים, כאשר היתרון הנפוץ והגדול ביותר שניתן לציין לטובת היריעות הביטומניות זה העובדה שהן מתרככות בחום, במקום להשבר או להקרע. הרי בארצנו החמה אנו סובלים מטמפרטורות גבוהות במהלך לא מעט חודשים בשנה, כך שאם אנו רוצים להיעזר בחום איטום שיעניק לנו את הפתרונות המתאימים ביותר, אין ספק שכדאי לקחת בכובד ראש את האופציה הזו.

אם במהלך החודשים הקרים בשנה אתם נאלצים להתמודד עם גשמים חזקים, או בכלל אתם חוששים מסיבות כאלו ואחרות מחדירה של מים אל חללי הבית שלכם, אנו ממליצים לכם לשקול את השימוש בחומר כמו היריעה הביטומנית. היריעות הללו צברו פופולאריות רבה אשר הולכת וגואה בשנים האחרונות, וזאת בשל היעילות חסרת הפשרות שהן מביאות עימן, לצד המחירים הנוחים לכל כיס.

יריעה שמודבקת באופן עצמאי

לאלו שמעדיפים לחסוך את ההתעסקות עם רכישה נפרדת של דבק לצורך הדבקת היריעה, כדאי לקנות יריעה שניתן להדביק באופן עצמאי. כלומר כיום נמכרות שלל יריעות ביטומניות אשר צד אחד שלהן כבר מגיע עם דבק, כאשר כל שנותר לכם לעשות הוא להדביק את היריעה במקום שאתם מעוניינים לאטום. הדבר עשוי לחסוך לא מעט כאבי ראש לאלו שלא אוהבים להתעסק עם רכישה של דבקים וחומרי איטום שונים. כך שאין ספק שאם אתם מעדיפים לחסוך זמן ולא להתעסק עם רכישה של דבק מתאים, הפתרון הזה עשוי להתאים לכם.

יריעה ודבק נפרד

אם תרצו, תוכלו לרכוש יריעה אשר לא מגיעה עם יכולת הדבקה עצמית. רק תצטרכו לקחת בחשבון שאתם צריכים למצוא דבק שיתאים ליריעה שאתם קונים, שכן במידה ולא תעשו זאת, אתם עלולים להגיע למצב שיש לכם יריעה שעשויה מחומרים מסוימים, ואילו הדבק שרכשתם במיטב כספכם לא יתאים בכלל להדבקה של אותה יריעה. בכדי להיות בטוחים שאתם עושים את המהלך הנכון וקונים דבק שמתאים ליריעה שלכם, פשוט תתייעצו עם אנשי המקצוע בחנות שבא אתם רוכשים את הדבק.

מי צריך לעשות שימוש ביריעות ביטומניות?

ליריעות הללו שימושים רבים, כאשר ניתן לומר שהן מתאימים לאנשים ולחברות מכל המגזרים. כך שבין אם אתם מעוניינים לאטום את גג ביתכם עם חומר חזק ויעיל, ובין אם אתם רוצים לאטום קירות תת-קרקעיים או צינורות, היריעות הללו עשויות לספק לכם פתרון יעיל, זול ונוח. במידה ואתם מתעניינים לגבי סוגי היריעה שמתאימה לצרכים שלכם, תמיד תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע ולקבל טיפים והנחיות שעשויות לעזור לכם רבות.