איטום גגות רקע
רפאל איטום גגות
המוטו שלנו: באיטום גגות אסור לחכות לרגע האחרון!

להזמנות התקשרו:
050-9992266


חומר איטום לגג, חומרי איטום גגות החל מ-200 ש"ח

 חומר איטום לגגמחפשים חומר איטום לגג? מצאתם!

חומרי איטום גגות בכל זמן.

יישום מקצועי.

חומר איטום לגג ברמת גימור גבוהה.

חומרי איטום גגות מסוגים שונים.

שירות וליווי צמוד.

חומר איטום לגג על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

כאשר מבוצעת עבודת איטום, תבוצע עבודה נרחבת למטרת איטום הגג, אך אופן העבודה תלוי במידה רבה בחומרים המשמשים לצורכי איטום. איטום אשר מבוצע עם להבה, הוא עדיין מאוד פופולרי, אך חלופות סינתטיות כגון EPDM וPVC מתחזקות. כדי להשיג את השכבה העליונה, רק ביטומן פולימר אשר מחוזק פוליאסטר או פיברגלס הינו מתאים.  אין להשתמש בכל "ביטומן ממולא" כשכבה עליונה. עבור הצמדה כנגד הגג, הקירוי מחומם באמצעות מבער גז כך שהוא מחזק את תמיכת חומר האיטום. פולימרים זמינים כרצועות ביטומניות בשני סוגים: תערובות פלסטומר (APP): שהינה עמידה בפני קרינת UV ואינה דורשים שכבת מגן. תרכובות אלסטומרית (SBS): אלה הם גמישים יותר וטובים יותר מאשר הדבקת APP, אבל הם לא עמידים לאור שמש. לכן, הם זמינים בגרסה עם שבבי צפחה המשמשים כשכבת מגן על הגג.

סוג נוסף בתחום חומרי איטום הוא רצועת איטום סינטטי. יתרונו של חומר איטום זה הוא שהוא קבוע לגג ולא דורש שימוש בלהביור. אין סיכון אש ואין  להשקיע בלהביור, אשר עולה הרבה. לחומר איטום זה יש חיים ארוכים יותר מאשר הקירוי ואינו רגיש לקרני UV.

חומרי איטום גגותחומרי האיטום הנפוצים ביותר הם רצועות ביטומניות(EPDM)  ו- PVC. חומר האיטום  EPDMהינו גומי סינטטי אשר בדרך כלל מופק ומונח על הגג כיחידה אחת. חומר איטום זה זמין גם בגלילים. תיקון באמצעותו מתרחש באופן מכאני או באמצעות דבק. תיקון גם יכול להתבצע עם אוויר חם (באמצעות אקדח אוויר חם), אך נעשה שימוש בממברנות EPDM מיוחדות המכילות בקצותיהם רצועות פלסטומרים. הדבר מוסבר על ידי העובדה ש-EPDM כאלסטומר מרוכך כאשר מחומם, אך אינו הופך להיות נוזלי ובכל זאת, זהו תנאי הכרחי ליישום הטכניקה של אוויר חם. EPDM הוא החומר העמיד ביותר כמגן קירוי. בניסיון של כ-30 ומעלה בשימוש בהם נותן לומר כי הם מאוד נפוצים. נקודת התורפה של EPDM נובעת בשל ביצוע האביזרים וקצוות עדינים. במקרה של בעיה, אתה יכול להיות כמעט בטוח שזוהי בעיה משותפת. בעבר, קירוי EPDM נצבע עם מי גשמים שחורים, אך הדבר נדיר עכשיו. המחיר לגרסה בסיסית הינו דומה לזה של איטום גג PVC, אך EPDM זמין בגרסאות שונות מיוחדות שהינן יקרות יותר.

תחת חומרי איטום גגות קיים סוג נוסף, הפי וי סי. חומר איטום זה נמכר בגלילים. תיקון מתבצע במבנה על ידי הדבקה או תיקון אוויר חם על פני כל משטח הגג שכן PVC, כפלסטומר, מתאים עצמו טוב לפני השטח. ליישום של PVC על פני כל משטח הגג יש את היתרון שהוא יכול לעמוד בפני לחצים גדולים יותר של רוח. אתה יכול להדביק אותו ישירות לאיטום PVC קיים, ובמקרה זה נעשה שימוש ברצועת PVC מיוחדת המיושמת בחלק התחתון עם שכבת ביניים של הגנה, פי וי סי שאתה מציב מתחת לשכבה העליונה עם חיזוק פיברגלס מיוחד. בדרך זו האיטום נשאר יציב לחלוטין ונותר במקומו, אפילו תחת הלחץ של שורשי צמחים. פי וי סי יכול להיטשטש תחת ההשפעה של אור שמש, אבל כיום הייצור נעשה בכמויות גדולות, ושינוי הצבע הוא כמעט תמיד אחיד. אורך החיים של PVC הינו קטן יותר מזה של EPDM.  מצד השני, יש לאבזרי PVC התנגדות טובה יותר (במיוחד בשימוש בריתוך האוויר החם). במילים אחרות, אם החומר הינו עמיד למשך 20 עד 25 שנים, אתה יכול להיות בטוח שיצוצו בעיות בחיבורים. במקרה של רצועות ביטומניות, ידוע שהחומר עמיד, אבל בעיות יכולות לצוץ בחיבורים. בחירת החומר הינה בחירה אישית ותלויה בהחלטת הלקוח.

חומר איטום לגג ברמת גימור גבוהה.

להזמנת חומרי איטום גגות ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

050-9992266