איטום גגות רקע
רפאל איטום גגות
המוטו שלנו: באיטום גגות אסור לחכות לרגע האחרון!

להזמנות התקשרו:
050-9992266


עבודות איטום החל מ-500 ש"ח

עבודות איטום מתקדמות מחפשים עבודות איטום? מצאתם!

עבודות איטום מקצועיות.

זמינות גבוהה ועבודה ברחבי הארץ.

עבודות איטום ע"י צוות מקצועי ומיומן

שירות ללא תחרות.

מתן אחריות לביצוע עבודות איטום

עבודות איטום על ידי חברה מקצועית- למה זה כדאי?

כיצד יש להגיב לשינויים בקרום האיטום? חיוני להגיב במהירות כאשר קרום איטום מראה סימנים של התפוררות או הפרעות משמעותיות, כדי למנוע חדירה שעלולה לסכן את היציבות של החומר או את יעילותו של הבידוד. כאשר איטום המורכב מרצועות ביטומניות הקיימות והינו ישן, אבל אין לו בעיות חמורות, הוא יכול להיות מאוחסן כרובד תחתון. במקרה זה ובאמצעות עבודות איטום, לאחר הכנת שכבה תחתונה, הוא עשוי להיות מודבק או מרותך בקרום פולימר ביטומן עם חיזוק פוליאסטר לשחזור האיטום כך שייווצר איטום רב שכבתי.

במקרה של פגיעה מקומית או צמחייה שהתפתחה באזור מסוים, יבוצעו עבודות איטום כתיקון מקומי לאיטום. במקרה של קריעה מקומית, יוסרו המתיחות ויבוצע תיקון מקומי. במקרה של צמחייה, צורך בהגנת UV  או שלפוחיות על פני האיטום תחזוקה, התחדשות של הגנת UV באמצעות חצץ או צבע, ותיקונים מקומיים. במקרה של נוכחות אצות, קצף או הריסות פסולת תבוצע הסרה, ניקוי, בדיקת דליפה ותיקונים מקומיים. במקרה של קרעים כללים, שלפוחיות מבניות או פגמי מחברים מכניים יבוצעו עבודות איטום של החלפה של קרום האיטום. במקרה של קרום ביטומני רעוע אך ללא בעיות רציניות, יבוצעו עבודות איטום של התקנת איטום חדש על הקרום הקיים כדי ליצור איטום ביטומני דו שכבתי.

מהמידע שהבאנו לעיל מובן כי לא בכל בעיה קיים צורך לבצע עבודות איטום כוללות, וכי פעמים רבות קיים צורך בתיקונים מקומיים בעלויות נמוכות. לכן, עם הבחנה בבעיה כלשהי יש למהר ולטפל בה, אחרת ייגרמו נזקים לאיטום ובעקבות כך גם לתקרה ולקירות הבית ייגרמו נזקים משמעותיים שיגררו עימם הוצאות כספיות משמעותיות.

עבודות איטום – היתרונות שלנו….

עבודות איטוםחברתנו פעילה במשך שנים ומשרתת קהל לקוחות רחב במקצועיות ובאדיבות. במהלך השנים בהו חברתנו פעילה, עבדנו מול אנשים רבים מרקעים שונים, דבר המאפשר לנו ליצור קשרים חזקים עם קהל לקוחותינו. אנו פועלים להפיק תועלת עבור הלקוחות שלנו כתוצאה מהניסיון והמיומנות שרכשנו.

חברתנו פועלת לפי נהלים שנקבעו במטרה להביא לסיפוק תחושות הלקוח ושביעות רצון וטיב איכות עבודות איטום ועבודות אחרות. יש לנו צוות מיומן ונעים שיודע להתמודד עם בעיות שונות ככל שהדבר נוגע לעבודות איטום ובידוד גגות. עובדינו נדרשים לעמוד ברף דרישות גבוה של איכות עבודה גבוהה לצד שירות לקוחות מיטבי במטרה להבטיח את שביעות רצון הלקוחות, והדבר מוכיח את עצמו בכמות הלקוחות המרוצים שלנו, כמות הלקוחות החוזרים, כמות ההמלצות עלינו ואורך חיי העבודות שלנו. חברתנו מבוססת על עיקרון הלקוח המרוצה. אנחנו מאמינים שכחברה מספקת שירות, עלינו לדאוג בראש ובראשונה לשביעות רצון הלקוח כשם שכל חברה שמספקת שירות עבור לקוחות צריכה לעשות. במשך השנים אנו עובדים עם כלל המגזרים: הפרטי והציבורי, ובמבנים מסוגים שונים, כך שניסיוננו מסייע לנו בהתאמת פתרונות איכותיים בעבודות איטום ובידוד. אנו גאים מאוד בטיב העבודה שלנו. המחירים המוצעים אצלנו עבור עבודות איטום ובידוד נקבעו באופן מקצועי ונועדו לספק לכם פתרונות במחירים הוגנים. אתם מוזמנים לבחון את המידע באתרנו, אם יש לכם שאלות או צורך בביצוע עבודות איטום ובידוד, אל תהססו להתקשר.

עבודות איטום איכותיות שיעניקו הגנה לאורך שנים.
להזמנת עבודות איטום ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

050-9992266